Pożyczamy

świetne pomysły

Z pewnością każda przestrzeń ma swoje możliwości oraz ograniczenia. Naprawdę często zachodzi konieczność reorganizacji. W tym wypadku doskonałym rozwiązaniem są mobilne ścianki działowe.

Mobilne ścianki i ich zastosowanie

Ściany modułowe to system elementów które są zawieszone na specjalnych prowadnicach które są przymocowane do sufitu. Zapewnia to łatwość użycia a nawet tworzenia przestrzeni. Ściany mobilne są także w posiadaniu takich parametrów, jak na przykład dźwiękoszczelność, co pozwala nie tylko na oddzielenie przestrzeni, ale i również zapewniają prywatność. System ścian przesuwnych jest dopasowany do potrzeb danego wnętrza i wymagań klienta, to sprawia,systemy ścian przesuwnych dają wiele możliwości.

Jakie jest zastosowanie mobilnych ścian w małych mieszkaniach

Mieszkania posiadają ustalony podział ich przestrzeni który wynika z projekt architektonicznego|projektu jaki został zrealizowany na etapie budowy. Ściana akustyczna mobilne zapewnia dodatkowe możliwości organizacji domu. Takie wykorzystanie daje ogromnie możliwości nie tylko w otwartych pomieszczeniach, jak i pozwala na nowoczesny podział wnętrz w niedużych mieszkaniach poprzez zwiększenie ich bycia funkcjonalnym.

Jeśli wykorzystamy ruchome ścianki działowe w mieszkaniu o niedużej powierzchni będziemy mogli z powodzeniem wyznaczać nowe strefy dając im konkretne funkcje. Mobilne systemy będą mogły utworzyć przestrzeń do pracy, domowe biuro, jeszcze jedną sypialnię, czy pokoik gościnny. Ściany modułowe można też wykorzystać do wyznaczenia garderoby albo spożytkować je jako przesuwne drzwi. Z pewnością system ten oddzieli także kuchnię od reszty mieszkania. Możliwości jest wiele.