Pożyczamy

świetne pomysły

trójmiasto: gdańsk-gdynia-sopot

Trójmiasto jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Niemniej miasta są bardzo duże a poruszanie się nich komunikacją miejską jest kłopotliwe zwłaszcza przy większych grupach. Z tych powodów coraz chętniej wynajmowane są busy, który jest nie tylko wygodny, ale i opłacalny. Jak wynająć bus w Trójmieście? O czym koniecznie warto o tym pamiętać?

stare miasto w gdańsku
W Gdańsku punktem obowiązkowym jest zwiedzenie Starego MIasta – przede wszystkim ul. Długiej i Długiego Targu z Fontanną Neptuna. Busa najlepiej zaparkować na miejskim parkingu przy ul. Długie Ogrody. Przy tej ulicy znajduje się również parking dla większych autobusów i autokarów.

Jakie są głównie zalety z wynajmu busów?

Wynajmowane pojazdy są przede wszystkim nowoczesne i wszechstronne. Bez problemu może się w nich zmieścić duża rodzina czy większa grupa podróżujących, dzięki czemu nie ma potrzeby podróżowania paroma pojazdami. Jeżdżąc busem można samodzielnie oraz niezależnie zaplanować zwiedzanie oraz wygodnie podróżować po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Kolejnym atutem busa jest jego pojemność – bez problemu zmieszczą się w nim wszystkie pakunki oraz najważniejsze rzeczy, bez potrzeby ich noszenia.

Wynajem busa jest niezwykle opłacalny. Dzięki niemu koszty będą zdecydowanie korzystniejsze niż przy podróżowaniu paroma samochodami czy komunikacją miejską. Nowoczesne busy sprawiają, że zwiedzanie mija całkowicie wygodnie – auta wyposażone są w klimatyzację, odtwarzacz DVD oraz wygodne, rozkładane fotele.

gdynia bulwar
Bulwar w Gdyni. Naszego busa możemy zaparkować na pobliskim parkingu miejskim.
klif w Gdyni Orłowie
Urokliwy klif i molo w Gdyni Orłowie. Busa możemy zostawić na parkingu przed plażą.

Jak wygląda wynajęcie busa na wakacje?

Wynajęcie busa nie jest trudne. Należy przede wszystkim dokładnie określić punkt podstawienia pojazdu w Trójmieście. Następnie wystarczy podać datę i godzinę rozpoczęcia oraz końca wynajmu. Po uzupełnieniu formularza wystarczy poczekać na indywidualną wycenę, zapłacić należną sumę i cieszyć się zwiedzaniem w dobrych warunkach.

Sopot molo
Przyciągające turystów molo w Sopocie. Popularny parking to wielopoziomowy parking przy galerii na dworcu kolejowym Sopot Główny.

Na co zwrócić uwagę wybierając dobrą firmę wynajmującą busy?

Aby mieć gwarancję najwyższej jakości usługi oraz nowoczesne busy, powinno się wybrać odpowiednią firmę. Jedną z chętniej wybieranych jest działająca w Trójmieście BUS3MIASTO – wynajem busów. Rezerwacji busa można dokonać przez stronę internetową – wystarczy wybrać dany model. Na popularność firmy wpływa doświadczona kadra, wyjście naprzeciw potrzebom klientów oraz długie doświadczenie w branży. W firmie możliwe jest dogodne ustalenie warunków wynajmu – pojazd można wynająć zarówno na kilka godzin, jak i na dwa tygodnie.