Pożyczamy

świetne pomysły

Masz chęć na odnowienie obicia foteli samochodowych po paru sezonach, zakupiłeś auto ze uszkodzonym obiciem, a może snujesz marzenia o metamorfozie i nadaniu twojemu samochodowi nowego charakteru? Auto tapicer działający w regionie Zielonej Góry (tapicer.com.pl) sprawi, że Twój samochód zyska dobry wygląd. W tym wpisie nakreślimy Ci kwestię tapicerowania foteli oraz w jakim przypadku naprawa tapicerki samochodowej jest  niezbędna.

Jak dbać o tapicerkę samochodową?

Gdy często podróżujemy ze swoją rodziną lub wozimy autem swoje zwierzaki łatwo o zanieczyszczenia. Kiedy zauważysz plamy i brud nie musisz za jednym zamachem wymieniać całej tapicerki. Większość powierzchniowych zabrudzeń możesz wyczyścić we własnym zakresie.

Siedzenia pokryte tapicerką tekstylną są najpopularniejsze, ale to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Jeśli zobaczysz na nich plamy możesz zastosować płyn do bonetowania i szmatkę z mikrofibry.

Obicie welurowe zatrzymują każdy włos i pył, przez co są kłopotliwe w utrzymaniu ładnego wyglądu. Gdy potrzebujesz je odkurzyć może zająć ci to sporo czasu a na powierzchni powstanie nieatrakcyjna poświata, ta w wielu przypadkach zanika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród automaniaków. Wygląda szlachetnie, a jej pielęgnacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy tapicer samochodowy jest koniecznością? Jak wyglądają jego usługi?

Jeśli fotele zmieniły kolor przez dym papierosowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki długiemu doświadczeniu ma wypracowane sposoby aby tapicerka robiła wrażenie jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko upora się nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci również możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego pojazdu przez wybranie wielu materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz tej usługi na terenie miast Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem.