Pożyczamy

świetne pomysły

Twój samochód uległ kolizji, przez co wystąpiły na nim niewielkie wgniecenia? Grad w tym roku nie miał litości? Własnoręczne wyciąganie wgniotek będzie idealnym wyjściem w tej sytuacji. 

Czy udać się do lakiernika?

Kiedy uszkodzenia są nieduże, zupełnie nie opłaca się korzystać z usług lakiernika. Przede wszystkim dlatego, że nałożenie dodatkowej warstwy lakieru na pojazd przyczyni się do dużego spadku jego wartości. Ponadto taka usługa jest bardzo kosztowna i trwa często nawet wiele dni. 

Wyciąganie wgniotek to lepsze rozwiązanie

O wiele lepszą opcją jest wyciąganie wgniotek. Robi się to przy pomocy profesjonalnego oraz odpowiednich zaczepów. Przy ich użyciu można pozbawić auto uszkodzeń wywołanych przez drobne stłuczki, grad czy inne czynniki zewnętrzne. Sposób ten nie wymaga demontażu żadnych części ani nie kosztuje przesadnie dużo. 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Każde uszkodzenie auta jest dla największych fanów motoryzacji wielkim przeżyciem i przykrym doświadczeniem. Należy jednak nie przejmować się i zastanowić się, czy uszczerbek na zdrowiu lakieru jest na tyle nieznaczny, że możemy sobie z nim poradzić. Jeśli tak, wyciąganie wgniotek jest najlepszym rozwiązaniem. Nie wymaga zbyt wielkiej wprawy, choć rzecz jasna dobrze jest poradzić się kogoś, kto już to kiedyś zrobił. Wtedy będzie o wiele łatwiej.